به فروشگاه اینترنتی کورن ماشین خوش آمدید. کورن ماشین با تکیه به اعتماد مشتریان خود با کیفیت ترین وسایل باغبانی و فضای سبز اعم از چوب خرد کن، چمن زن، ابزار های دستی و غیره را با کمترین هزینه به مشتریان عزیز خود عرضه میکند.

 کورن ماشین از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود. ابتدا فعالیت خود را با خرید و فروش ماشین های باغبانی و فضای سبز در داخل کشور آغاز نمود و در سال 1386 موفق به اخذ نمایندگی پخش و خدمات پس از فروش محصولات HUSQVARNA سوئد شد و با دارا بودن تجربه تعمیرگاه مرکزی خود را در تهران احداث کرد تا رضایت مشتریان را جهت خدمات پس از فروش جلب نماید. 

کورن ماشین جهت تکمیل سبد کالایی خود در سال های 1387 موفق به اخذ نمایندگی از شرکت های LASKI جمهوری چک – Wisconsin چک – KARSIT چک – TOPSO چین – LISAM – ایتالیا شد

با گذشت 5 سال همکاری بسیار عالی کورن ماشین با شرکت های اروپایی متاسفانه به علت تحریم های گسترده و بالا رفتن ارزهای دلار و یورو شرکت تصمیم گرفت برخی از محصولات وارداتی خود را مهندسی معکوس و تولید نماید.

با تلاش بی وقفه مدیران ومتخصصین شرکت موفق به تولید انواع ماشین های چمن زن موتوری و برقی، چوب خردکن، کنده خردکن کمپرسورموتوری، ماشین های نگهداری از چمن، سمپاش موتوری، دستگاه چاله کن هیدرولیک شد.

همچنین در راستای بالا بردن فنی و کیفیت محصولات شرکت موفق به ثبت اختراع و طرح مالکیت صنعتی برخی از محصولات اعم از کنده خردکن، چوب خردکن، محصولات تزریق پلاستیکی شد.
کورن ماشین با تجربه بیش از 15 سال در زمینه واردات، تولید و خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان عزیز تعهد می نماید که محصولات این شرکت دارای کیفیت، گارنتی و خدمات پس از
فروش می باشد.

محصولات ما